Apie

4K9 sukurta siekiant kurti šunims naudingus produktus ir edukuoti augintojus

Mama, dukra ir šuo

4K9 idėja kilo pradėjus dirbti su šunimis. Dar geriau įsigilinus bei supratus kas šiems keturkojams ir jų šeimininkams naudinga bei reikalinga siekiant pagerinti dresūros, reabilitacijos, teisingos iškrovos ar tiesiog turiningo gyvenimo kartu kokybę, pradėjome kurti jiems reikalingus produktus atsižvelgdami į ilgalaikiškumą, patogų ir praktišką naudojimą bei, kaip įmanoma tikresnį, draugiškumą gamtai. Kurdami atsižvelgiame į funkcionalumą, estetiką ir kokybę, kurią užtikrina profesionalus ir techniškas gaminių įgyvendinimas.

Visi mūsų produktai pagaminti Lietuvoje, šeimos versle - mamos, profesionalios siuvėjos, ir dukros, šunų trenerės, duete (neskaičiuojant keturkojo). Todėl mes sujungę šias sritis ir savo gebėjimus, kartu siekiame kurti praktiškus, reikalingus ir žinutę bei prasmę turinčius gaminius.

Mūsų pavadinime 4K9 (ang. For Canine - lt. šunims) užfiksuota pagrindinė idėja - noras kurti šunims naudingus produktus atsižvelgiant būtent į jų poreikius. Padedančius stimuliuoti jusles, juos ugdyti ir stiprinti ryšį su savo žmogumi.